Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Rybáři na pobřeží

O16/110

Wilhelm Krause (1803-1864)

RYBÁŘI NA POBŘEŽÍ

19. stol.
Olej na plátně, 34,5x41,5 cm, sign. vpravo dole "Wilhelm Krause". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

Skončeno