Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dramatická krajina

O16/111

August Bedřich Piepenhagen (1791-1868)

DRAMATICKÁ KRAJINA

Olej na kartonu, 19,5x24,5 cm. Na versu opatřeno inventárním štítkem galerie a aukčního domu Karla Jana Rubeše. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

Skončeno