Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Pastýř

O16/114

Henri de Pratere (1815-1890)

PASTÝŘ

Olej na dřevě, 37x28,5 cm, sign. vpravo dole "H. DE PRATERE". Rámováno. Protějšek k obrazu Rybář od téhož autora. Stav A.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Skončeno