Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Paseka pod horou (Machov)

O16/126

Jindřich Havlíček (1882-1947)

PASEKA POD HOROU (MACHOV)

1932
Olej na kartonu, 50x65 cm, sign. vpravo dole "J. HAVLÍČEK". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Paseka pod horou Machov 1932". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Nejvyšší příhoz: PPVX  18 000 Kč
10 příhozů
Prodáno