Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Split

O16/127

Jindřich Havlíček (1882-1947)

SPLIT

1922
Olej na kartonu, 40x45 cm, sign., dat. a zn. vpravo dole "J. HAVLÍČEK SPLIT 1922". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Dalmatská políčka. (Split 1922). Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 2 700 Kč

Nejvyšší příhoz: PPVX  3 100 Kč
3 příhozy
Prodáno