Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Podzim pod sv. Barborou v Kutné Hoře

O16/135

Josef Jan Šedivý (1887-1956)

PODZIM POD SV. BARBOROU V KUTNÉ HOŘE

1946
Olej na kartonu, 53,5x40 cm, sign. vlevo dole "J. Šedivý", na zadní straně opatřeno autorským razítkem a přípisem rukou autora: "Podzim pod sv. Barborou v Kutné Hoře. MCMXLVI JŠ. Malováno pro "Hastrmanku Vaníčkovic"". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Nejvyšší příhoz: JLEP  16 000 Kč
9 příhozů
Prodáno