Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Paříž

O16/136

Jaro Procházka (1886-1949)

PAŘÍŽ

Olej na papíře, adjustováno na kartonu, 41x50,8 cm, sign. a zn. vlevo dole "Jaro Procházka Paříž". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Skončeno