Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Ženské akty v plenéru

O16/150

Robert Emil Stübner (1874-1931)

ŽENSKÉ AKTY V PLENÉRU

1922
Olej na plátně, 99x48 cm, sign. a dat. vlevo dole "Rob. E. Stübner 5. 7. 22.". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

Nejvyšší příhoz: XFIU  16 000 Kč
3 příhozy
Prodáno