Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Stříbrný korbel historismus

O16/613

Německo, Hanau, Wolf & Knell (1887-1914)

STŘÍBRNÝ KORBEL HISTORISMUS

19. / 20. stol.
Dekorativní korbílek cylindrického tvaru na třech kulovitých nožkách, s odklopným klenutým víkem na pantu upevněném na uchu, bohatý reliéfní a tepaný dekor v barokním stylu je tvořen florálními rozvilinami, květy, hvězdičkami a na víku scénou Bakcha se satyrem, zlacený interiér. Celková (hrubá) hmotnost 291,75 g. Ag 800/1000. Na podední značeno výrobcem. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.