Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na Prahu

O20/113

POHLED NA PRAHU

Polovina 19. století
Lept na papíru, 41x58,5 cm, zn. a sign. dole "Nach der Natur gezeichnet von V. Morstadt/Radirt von Professor C.A. Richier". Stav A-B. Volný list, drobné trhliny v horním okraji.