O20/113
POHLED NA PRAHU
Polovina 19. století
Lept na papíru, 41x58,5 cm, zn. a sign. dole "Nach der Natur gezeichnet von V. Morstadt/Radirt von Professor C.A. Richier".
Stav A-B.
Volný list, drobné trhliny v horním okraji.