Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Glockner Panoramas

O4/0017

Conrad Grefe (1823-1907)

Marcus Pernhart (1824-1871)

GLOCKNER PANORAMAS

19. století
Barevná litografie na papíře, 610x620 mm, zn. v tisku vlevo nahoře " Blatt V. des Glocknerpanoramas die Aussicht von Osten bis S.S.Ost.", zn. v tisku vpravo dole "Nach d. Natur gem. v. M. Pernhart a vlevo dole "Chromolithographirt v. Conrad Grefe.". Uprostřed dole opatřeno německými nápisy. Panoramatické zobrazení rakouského východního alpského pásma Glockner.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Skončeno