Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Panorama von der Spitze des Großglockner

O4/0018

Conrad Grefe (1823-1907)

Marcus Pernhart (1824-1871)

PANORAMA VON DER SPITZE DES GROSSGLOCKNER

19. století
Barevná litografie na papíře, 610x635 mm, zn. v tisku vlevo dole "Nach der Natur geni. v. M. Pernhart." a vlevo dole "Chromolithographirt v- Conrad Grefe.". Uprostřed dole v tisku nápis "PANORAMA VON DER SPITZE DES GROSSGLOCKNER.". Panoramatické zobrazení rakouských Alp z jejich největšího vrcholu Grossglockneru. Dolní okraj papíru je místy natržen.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Skončeno