O4/0252
J. Přibík
DUBOVÝ HÁJ
Olej na kartonu, 47x20 cm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole na paspartě "J. PŘIBIK VRAN.". Paspartováno, rámováno, zaskleno, Stav A.