Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dubový háj

O4/0252

J. Přibík

DUBOVÝ HÁJ

Olej na kartonu, 47x20 cm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole na paspartě "J. PŘIBIK VRAN.". Paspartováno, rámováno, zaskleno, Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.