Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dubový háj

O4/0252

J. Přibík

DUBOVÝ HÁJ

Olej na kartonu, 47x20 cm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole na paspartě "J. PŘIBIK VRAN.". Paspartováno, rámováno, zaskleno, Stav A.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Nejvyšší příhoz: T. K.  1 200 Kč
1 příhoz
Prodáno