Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Emailový talíř

O4/0913

EMAILOVÝ TALÍŘ

Itálie, Benátky, 17. / 18. stol.
Hlubší kruhový talíř s vypouklým dnem, celoplošně zdobený emailovou malbou na měděném jádře s motivy květů a rozvilin, provedených částečně reliéfním bílým a šedým emailem se zlacenými detaily na modrém pozadí. Ø 22,4 cm. Stav restaurováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.