Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Psí náhubky

O9/005

Albert Schütze

PSÍ NÁHUBKY

1873
Litografie na papíře, zn. v tisku vlevo dole "Mag. f. Thierheilk. Bd. XXXIX. Hft. 3. u. 4." a uprostřed dole "Alb. Schütze Lith. Just. Berlin". Jedna z ilustrací z německé publikace s názvem Magazin für die gesammte Thierheilkunde zabývající se veterinární tematikou. Publikováno v Berlíně, mezi lety 1835-1874. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Dražit Dražit na LiveBid