Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Červená lodička

O9/019

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

ČERVENÁ LODIČKA

Kolorovaná litografie na papíře, 125x200 mm (výřez pasparty), sign. v tisku tužkou vpravo dole "L. Jiřincová". Na zadní straně přípis rukou autorky: "L. Jiřincová: Červená lodička". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
Dražit Dražit na LiveBid