Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malý průzkumník I

O9/024

Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK I

Olej na plátně, 65x48,5 cm. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
Dražit Dražit na LiveBid