Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malý průzkumník II

O9/025

Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK II

Olej na plátně, 65,5x48,5 cm (výřez rámu). Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
Dražit Dražit na LiveBid