O9/028
Bojmír Hutta (1920-1987)
PORTRÉT DÁMY
1951
Olej na plátně, 74x103 cm, sign. a dat. vlevo dole „Hutta 51“.
Bojmír Hutta - malíř, pedagog a zakladatel a první ředitel Galerie výtvarného umění v Chebu. Tvořil především olejomalby, ale věnoval se i kresbě, akvarelu a linorytu.
Dražit na LiveBid