Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Skalní květy

O9/030

Victor Max Hutschenreiter (1828-?)

SKALNÍ KVĚTY

1865
Olej na plátně, 34,5x28,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. M. Hutschenreiter 865". Rámováno. Stav A.

Victor Max Hutschenreiter - rakouský malíř zvířat a loveckých scén.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
Dražit Dražit na LiveBid