Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Horská květina

O9/031

HORSKÁ KVĚTINA

1868
Olej na plátně, 63,5x62 cm, zn. a dat. vpravo dole "L. Fischer: 1868". Rámováno v oválném rámu. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
Dražit Dražit na LiveBid