Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letní krajina před bouří

O9/036

František Myslivec (1890-1965)

LETNÍ KRAJINA PŘED BOUŘÍ

Olej na plátně, 74x98 cm, sign. vpravo dole "Fr. Myslivec". Rámováno. Opatřeno potvrzením autenticity díla od autorovy vnučky. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
Dražit Dražit na LiveBid