Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Rozkvetlá louka s alejí

O9/035

Antonín Hudeček (1872-1941)

ROZKVETLÁ LOUKA S ALEJÍ

Olej na kartonu, 57x71 cm, sign. vpravo dole "Ant. Hudeček". Rámováno. Stav A.

Antonín Hudeček - český malíř, krajinář, studoval na pražské Akademii u M. Pirnera a V. Brožíka. Ovlivněn byl J. Mařákem, A. Slavíčkem, ale i francouzským impresionismem. Nejprve se věnoval figurální malbě, později krajinomalbě, přitahovalo ho zobrazování lesa a venkovských stavení.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
Dražit Dražit na LiveBid