Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Mísa s vedutou

O9/123

MÍSA S VEDUTOU

Morava, Vranov nad Dyjí, 1840-1850
Oválná dvouuchá mísa z měkké kameniny na nízké patce, smetanově glazovaná, černě tištěný dekor veduty s pohledem na zámek Kynžvart s figurální stafáží a německým nápisem "Königswart"; okraje zdobeny květinovými a ornamentálními motivy. 34,5x24,5 cm. Značeno černě tištěným „Frain“ s kotvou a vtlačeným „Frain“. Stav restaurováno. Lepená ucha.

Dražit Dražit na LiveBid