O9/315
ZLATÉ NÁUŠNICE S KORÁLY
Egypt, 20. stol.
Náušnice ze žlutého zlata v podobě dvou kroužků s korálem v ose, africké háčky s pojistkou. Egyptské puncovní značky. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 7,11 g, d. 4 cm.
Dražit na LiveBid