Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý prsten s kamejí

O9/316

ZLATÝ PRSTEN S KAMEJÍ

Egypt, 20. stol.
Dámský prsten ze žlutého zlata, oválná hlava je osazena kamejí z růžového korálu s motivem ženské hlavy v poloprofilu. Egyptská puncovní značka. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 5,33 g. Velikost prstenu: 51 Stav B.

Dražit Dražit na LiveBid