O9/317
ZLATÝ NÁRAMEK
Dámský náramek ze žlutého zlata, splétaný ze dvou řetízkových pásků a na vnější straně zdobený aplikovanými kuličkami, zásuvné zapínání s pojistkou. Značeno ryzostním číslem a puncovní značkou "list". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková hmotnost 15,63 g, d. 18 cm. Stav A/B.
Dražit na LiveBid