Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice portrétů

A62/065

Neznámý autor

DVOJICE PORTRÉTŮ

1851
Dva akvarely z období biedermeieru, pravděpodobně manželský pár. 1. Portrét ženy. 395x290 mm, zn. a dat. vlevo dole „Adéle Schnabel nic de Ruprecht 1851“. Hnědé skvrny při okrajích. 2. Portrét muže s knihou. 390x280 mm, zn. vlevo dole „Adéle 1851“. Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.