Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Na Zelném trhu

A68/032

Emil Singer (1881-1942)

NA ZELNÉM TRHU

Lept na papíře, 240x195 mm, zn. v tisku vlevo dole "Emil Singer", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Emil Singer". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Emil Singer - rakouský grafik narozený v Kyjově na Moravě. Specializoval se především na techniku leptu a tematicky na pohledy na města a jejich zákoutí.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku