Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stavení se stafáží

A68/037

Karl Schicktanz (1858-?)

STAVENÍ SE STAFÁŽÍ

1912
Akvarel na kartonu, 390x570 mm, sign. a dat. vpravo dole "K. SCHICKTANZ. 1912. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku