A71/055
Max Švabinský (1873-1962)
RANNÍ LOV
Kombinovaná technika - lept, akvatinta na papíru, plocha 86,7x59,7; arch 96,5x63 cm, sign. vpravo dole "M. Švabinský". Rámováno, zaskleno.