Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Romantická krajina s hradní zříceninou

A73/317

Anonym

ROMANTICKÁ KRAJINA S HRADNÍ ZŘÍCENINOU

20. stol.
Olej na lepence, 32x49 cm, neznačeno. Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč