O14/146
Eduard Milén (1891-1976)
SOMMERLANDSCHAFT
Aquarelle auf Papier, 450x570 mm, signiert rechts unten "Ed. Milén". Verso Etikette "Ústřední svaz čs. výtvarných umělců" und Stempel "PŘIJATO UMĚLECKOU KOMISÍ ČESKÉHO FONDU VÝTVARNÉHO UMĚNÍ ČFVU BRNO". Gerahmt, verglast.