O16/052
Max Švabinský (1873-1962)
KRAJINA
Litografie na papíře, 125x180 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "27/30", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "MŠvabinský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.