Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Ikona - sv. Trifon

O16/604

IKONA - SV. TRIFON

Rusko, Moskva, konec 19. stol.
Miniaturní závěsná ikona se stříbrným okladem, olej na dřevě, reliéfně tlačený a gravírovaný stříbrný plech s motivem světce jedoucího na koni - s průstřihy v oblasti tváře a rukou, Ag 875/1000, celková (hrubá) hmotnost 12,01 cm, 4,5x3,3 cm, zn.: "ИЕ" a kombinovaná městská značka s ryzostním číslem. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Nejvyšší příhoz: DJHI  3 000 Kč
1 příhoz
Prodáno