Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Procházka po pobřeží Amalfi

O20/027

Pietro Toretti (1888-1927)

PROCHÁZKA PO POBŘEŽÍ AMALFI

Olej na plátně adjustovaném na sololitu, 36,5x58,1 cm, sign. vpravo dole i na rámu dole "Pietro Toretti". Rámováno. Stav A-B.

Pietro Toretti - italský impresionistický a modernistický malíř. Zachycoval středomořské, především italské pobřežní krajiny, často s architektonickými motivy, ale také portréty či figurální, venkovské nebo žánrové výjevy.

Vyvolávací cena: 9 800 Kč

Skončeno