O20/027
Pietro Toretti (1888-1927)
PROCHÁZKA PO POBŘEŽÍ AMALFI
Olej na plátně adjustovaném na sololitu, 36,5x58,1 cm, sign. vpravo dole i na rámu dole "Pietro Toretti". Rámováno. Stav A-B.
Pietro Toretti - italský impresionistický a modernistický malíř. Zachycoval středomořské, především italské pobřežní krajiny, často s architektonickými motivy, ale také portréty či figurální, venkovské nebo žánrové výjevy.