O10/075
Rudolf Šoupal (1876-1950)
DUŠKA IM GARTEN
1910
Aquarelle auf Papier, tlw. adjustiert auf Papier, 376x270 mm, gez. dat. und sign. links unten "Duška v zahrádce. 25. 6. 10 RŠ". Auf Papier Zuschrift in Bleistift rechts unten: "Zlín 25. VI. 1910 V zahrádce u Mezírků vytvořili jsme si pěkný koutek na posezení. Zde jsem se jednou pustil do tohoto obrázku. Duša měla ovšem vratký podklad, proto jsem musil spěchat - a dle toho to dopadlo". Provenienz: aus dem Nachlass des Autors.